Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Arvin Jiang Mr. Arvin Jiang
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd

Жешка Производи

Информации за компанијата

Shenzhen Guangyang Zhongkang Technology Co., Ltd

 • Бизнис тип:

  Manufacturer

 • Главни производи:

  Низок часовник за ласерска терапија , Лед кревет за терапија со црвено светло , Фотобиомодулациона терапија Шлем , Ловџија Metatron 4025 NLS , Квантна резонанца магнетски анализатор , Машина за биорезонантна терапија

 • Процент на извоз:

  81% - 90%

 • Основана е година:

  2013

Ново Производи

Испрати Испраќам барање

Тел:00-86-18129995404

Fax:

Мобилен телефон:+8613631598551Contact me with Whatsapp

Е-пошта:service@suyzeko.com

Адреса:3rd Floor, Building N, Innovation Silicon Valley Industrial Park, 17 Jingtian Road, Guanhu Street, Longhua District, Shenzhen, Guangdong

Mobile Site

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање